адрес: г.Киев, бул.В.Гавела, 8
тел: 044 466 33 50
моб: 095 205 64 40

 

Туристичне страхування

 — це ефективний механізм, що дозволяє уникнути непередбачених фінансових витрат, які можуть виникнути під час поїздки в результаті раптового розладу здоров’я або отримання травми внаслідок нещасного випадку.
Міжнародний договір страхування від СК «НІКО Страхування» — це повний комплекс страхових послуг і гарантія відсутності непередбачених фінансових витрат, пов’язаних з організацією та оплатою екстрених медичних та інших послуг під час перебування за межами України.
Договір включає такі види страхування:

Страхування медичних та інших витрат

Страхування від нещасного випадку

Додаткове медичне страхування

Страхування ризику неможливості здійснення зарубіжної поїздки

Страхування медичних та інших витрат
Дана програма дозволяє отримати невідкладну медичну допомогу за кордоном внаслідок раптового гострого захворювання або нещасного випадку та включає в себе наступний перелік послуг:
Програма А.
Невідкладна медична допомога.
Невідкладна стоматологічна допомога:
 • при виникненні гострого зубного болю — до 150 Євро;
 • внаслідок нещасного випадку — до 300 Євро.
Транспортування в разі клінічної необхідності за медичними показаннями виключно до найближчої профільної клініці чи лікаря.
Репатріація Застрахованої особи.
Репатріація останків Застрахованої особи.
Програма В включає в себе умови програми А, а також:

 

Візит третьої особи у випадку перебування Застрахованої особи в клініці протягом більш ніж 10 (десяти) діб;

Дострокове повернення Застрахованої особи;

Евакуація дітей;

Заміщення Застрахованої особи;

Допомога при розшуку загубленого багажу;

Допомога при втраті особистих документів та квитків на рейсовий транспорт — до 200 Євро.

Страхування від нещасного випадку
Дана програма страхування дозволяє Застрахованим особам отримати грошову компенсацію в результаті нещасного випадку. Є додатковою програмою і може бути придбана разом зі страхуванням медичних витрат.
Страховим випадком є ​​нещасний випадок, який стався із Застрахованою особою протягом періоду дії Договору страхування і привів до:
 • розладу здоров’я Застрахованої особи — таких наслідків нещасного випадку як: травматичне ушкодження здоров’я (травма, забій, рана, перелом, черепно-мозкова травма, розрив органів, звязок, сухожиль та ін), а також опік, утоплення, обмороження, переохолодження, теплової удар, раптове удушення, випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними або токсичними речовинами (промисловими або побутовими), ліками — виплата проводиться відповідно до «Таблиці страхових виплат при настанні страхових випадків»;
 • смерті Застрахованої особи — виплачується 100% страхової суми.
Додаткове медичне страхування
Страховим випадком є ​​розлад здоров’я Застрахованої особи внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку, внаслідок яких проводилося лікування Застрахованої особи в період перебування за кордоном.
Необхідність подальшого лікування Застрахованої особи після її повернення в країну постійного проживання визначає Асистанська компанія або медичний заклад, що є її партнером. Страховик організовує і оплачує подальше лікування Застрахованої особи.
Обов’язкова умова для лікування Застрахованої особи після повернення в країну постійного проживання — медична допомога під час зарубіжної поїздки йому була надана за участю асистанської компанії.
Копії медичних документів, які підтверджують надання за кордоном медичних послуг Застрахованій особі і говорять про необхідність продовження її лікування після повернення в країну постійного проживання, повинні бути надані Страховику шляхом факсимільного повідомлення не пізніше ніж за 24 години до прибуття Застрахованої особи на Україну. Оригінали цих документів передаються Страховику після прибуття в Україну.
Страхування ризику неможливості здійснення зарубіжної поїздки
Дана програма дозволяє Застрахованій особі уникнути фінансових втрат у разі непередбаченого відмови від раніше заброньованої і оплаченої поїздки, якщо неможливість здійснення поїздки пов’язана з такими подіями:
 • раптове захворювання або нещасний випадок, що сталися з Застрахованою особою і потребували лікування в умовах стаціонару;
 • раптове захворювання або нещасний випадок, що сталися з одним з найближчих родичів Застрахованої особи, і вимагали лікування в умовах стаціонару;
 • смерть одного з найближчих родичів Застрахованої особи;
 • отримання Застрахованою особою судової повістки, згідно з якою необхідно приймати участь у судових засіданнях;
 • відмова Застрахованої особи від закордонної поїздки, через пошкодження частини особистого майна цієї особи при пожежі, стихійного лиха, аварії систем водопостачання, опалення чи каналізації, ДТП, при протиправних діях третіх осіб; при цьому прогнозований розмір збитку повинен становити не менше еквіваленту 2000 Євро;
 • запізнення Застрахованої особи на літак, потяг, теплохід або автобус, внаслідок затримки прибуття маршрутного транспортного засобу; при цьому, очікуваний час прибуття має відрізнятися не менше ніж на 2 години від часу відправлення транспортного засобу для подальшої подорожі Застрахованої особи.
Застрахованій особі відшкодовується наступний матеріальний збиток, понесений ним з-за неможливості здійснення подорожі:
 1. грошова сума, яка утримується туристичною фірмою в разі припинення дії договору про надання Застрахованій особі туристичних послуг, відповідно до умов цього договору;
 2. сума грошових коштів, витрачених Застрахованою особою для здійснення зарубіжної поїздки в туристичних цілях і які не повертаються у разі відмови від поїздки: частину вартості квитків на транспортний засіб для проїзду до пункту призначення і повернення в країну проживання, яка не повертається транспортною організацією; вартість бронювання і оплати проживання.
Максимальний розмір фінансової відповідальності Страховика не може перевищувати:
 • страхову суму за договором страхування;
 • фактичну суму, витрачену Застрахованою особою для здійснення зарубіжної поїздки.

Call Now ButtonЗвоните прямо сейчас