адрес: г.Киев, бул.В.Гавела, 8
тел: 044 466 33 50
моб: 095 205 64 40

 

 

Бронювання окремих послуг

 

В цьому розділі ми публікуємо інформацію щодо цікавих акційних пропозицій від авіакомпаній, готелей та операторів:

  • акції на авіаквитки
  • чартерні квитки або квитки на гарантовані блоки місць
  • спеціальні пропозиції окремих готелей чи операторів

 

На сторінку спеціальних пропозицій

 

Бронювання авіаквитків

Пропонуємо Вам скористатися зручним та швидким сервісом для порівняння вартості та бронювання авіаквитків. З ним Ви завжди зможете обрати найбільш вигідну пропозицію серед всіх запропонованих. До переліку входять пропозиції як українських так і іноземних провайдерів.

Задля Вашої зручності ми періодично обираємо супер низькі тарифи на авіаквитки до певних країн та публікуємо їх на сайті, нашій сторінці Facebook та каналі Telegram.

Забронювати квиток

Замовлення трансферу

Для подорожуючих, що віддають перевагу комфорту та впевненості в пересуванні ми можемо порадити скористатись нашим сервісом замовлення трансферу.

Це можливість організації трансферів у більш ніж 130 країнах світу і 20 000 міст. Сервіс дозволяє обрати серед авто різного класу від економічних шатл-басів до авто та катерів класу Люкс.

Замовити трансфер

Бронювання готелей

Порівнюйте усі провідні туристичні сайти (Booking, Agoda, Hotels, Zenhotels, Hotelopia, Getaroom, Hilton, Accor та багато інших) Сервіс без жодних додаткових комісій чи платежів допоможе обрати найнижчу вартість готелю із усіх запропонованих світовими системами он-лайн бронювання.

Забронювати готель

Організація екскурсій

Екскурсії, зазвичай, невід’ємна частина будь-якої подорожі.
Неможливо уявити собі мандрівку до Парижу без відвідання Ейфелевої вежі, а Єгипту — без його величних пірамід.

Скільки дивовижних, захоплюючих, надзвичайних і навіть таємничих місць є на нашій планеті! І чи не заради цих нових вражень та пізнання ми відправляємось досліджувати далекі небокраї незвіданих країн.

Список екскурсій

Круїзи

Круїз … Наша уява малює величезний океанський лайнер, безкраї простори блакитної гладі зливаються на горизонті з блакитним небом і відкриваються безмежні можливості для пізнання нового і досі незвіданого … Круїз — це романтика для тих, кому морський теплий вітер співає свої пісні, манить слухняною хвилею, кличе в далекі мандри, назустріч незабутнім пригодам …

А наш сервіс запропонує безліч варіантів круїзного відпочинку, які можна обрати та забронювати он-лайн

Забронювати круїз

Весільні церемонії на екзотичних островах

Весілля на екзотичному острові — це і романтично і надзвичайно гарно! Це свіжість океану, море квітів, екзотичні обряди… Маврикій або Сейшели, Мальдіви або Кариби, Балі, Малайзія, Шрі-Ланка — кожен з цих куточків наче створений для того, щоб Ви провели тут найщасливіші дні свого життя.

Переглянути варіанти

Медичне Страхування

Туристичне страхування дозволяє уникнути непередбачених фінансових витрат, які можуть виникнути під час поїздки в результаті раптового розладу здоров’я або отримання травми внаслідок нещасного випадку.

Наявність страхового полісу є необхідною умовою для виїзду закордон. Ми працюємо з перевіреною страховою компанією, страхові поліси якої дійсні у всіх країнах світу.

Ознайомитись детальніше

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Call Now ButtonЗвоните прямо сейчас