адрес: г.Киев, И.Кудри, 43
тел: 044 466 33 50
моб: 095 205 64 40

 

Автобуси за напрямами: Україна та Європа

Busfor —  зручний сервіс для пошуку і придбання автобусних квитків. На сьогоднішній день він об’єднує понад 5 тисяч перевізників на 20 тисячах маршрутів Європою.

Flixbus — це безпечні та комфортні поїздки далекого прямування по Європі. Flixbus пропонує пасажирам з будь-яким бюджетом сучасний, доступний і зручний спосіб подорожувати. Компанія створила найбільшу транспортну мережу в Європі, що охоплює 26 країн і обслуговує більше 60 млн. пасажирів.

Автобуси, поїзди, пароми в Азії:

12Go.Asia — один з найбільших в Південно-Східної Азії, пропонує бронювання наземного і водного транспорту онлайн: квитки на 7000 маршрутів між 3000 станціями в 7 країнах Азії: Таїланд, Камбоджа, Лаос, В’єтнам, Малайзія, Сінгапур, Бруней. 12Go Asia ексклюзивно пропонує онлайн покупку квитків Тайських залізниць.

Поїзди за напрямом: Європа

GoEuro — знаходить найшвидші, найдешевші і найзручніші варіанти подорожей на поїзді, автобусі та літаку, в будь-який населений пункт Європи.

Rail Europe — дистриб’ютор залізничних квитків і абонементів №1 в Європі. З Rail Europe ви можете побачити 28 країн і 15 000 міст в Європі з найширшим вибором залізничних квитків і проїзних.

Call Now ButtonЗвоните прямо сейчас